Kontakt

Szukasz specjalistów od reklam na Facebooku lub prowadzenia fanpage? Napisz lub zadzwoń do nas.

Dane kontaktowe
Telefon: +48 799 060 045 kontakt@bemore.pl ul. Stanisława Pronia 15, Kraków
Folow us on social

Prowadzenie stron fanpage

robimy to dobrze

Kto potrzebuje posiadać fanpage

Fanpage, czyli publiczny profil na Facebooku, może Twojej firmie, organizacji czy marce osobistej przynieść niesamowicie wiele korzyści.

 

Facebook gromadzi codziennie miliony ludzi. Prowadzenie strony fanpage daje szansę dotarcia do ogromnej rzeszy osób, zainteresowania ich Twoją działalnością czy produktem. Jest to znakomity sposób na promocję i budowanie właściwego wizerunku.

 

Odpowiedni sposób prowadzenia strony pozwoli wzbudzić przywiązanie klientów do Twojej firmy czy marki i nie pozwoli im o Tobie zapomnieć.

Dlaczego warto o niego profesjonalnie zadbać

Może się wydawać, że prowadzenie strony fanpage jest proste, ale to tylko pozory. Komunikacja w social mediach, powinna być oparta o przemyślaną strategię, która pozwoli pozytywnie wpływać na wizerunek firmy, tworzyć i dbać o właściwie i długotrwałe relacje z fanami.

 

W przypadku osób publicznych, na przykład polityków czy artystów, zdobywanie fanów, docieranie do jak największej ilości osób jest celem samym w sobie. Ważne jednak, aby te osoby były faktycznie zainteresowane i zaangażowane, aby czuły związek z profilem, który obserwują. Aby były aktywne.

 

W przypadku sklepów oraz wszystkich biznesów opartych o handel, przywiązanie do marki czy firmy w pośredni, aczkolwiek bardzo wymierny sposób, będzie przekładało się na sprzedaż.

Dlatego warto prowadzenie strony fanpage zlecić profesjonalistom.

Czy prowadząc fanpage liczy się tylko treść

Wartościowa treść zamieszczana na stronie, dopasowana do profilu osób, którzy obserwują Twój fanpage, urozmaicona, angażująca i wzbudzająca zaciekawienie jest bardzo ważna, ale to nie wszystko na co warto zwrócić uwagę.

 

Równie ważne jest odpisywanie na wiadomości i komentarze, wchodzenie z użytkownikami w interakcje, ale także jak szybko to zrobimy. Krótki czas reakcji znacząco wpływa na pozytywny odbiór firmy.

 

Ważne między innymi są również ilość umieszczanych postów, godziny ich publikacji, ale także na przykład odpowiedni wybór nazwy Twojej strony fanpage oraz wiele innych czynników, o których osoba, nie mająca z tym na co dzień do czynienia może nie pomyśleć.

 

Nasze doświadczenie pozwala nam robić to we właściwy sposób, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, tworząc strategię dopasowaną wprost dla Twojej firmy, budując jej pozytywny wizerunek i relacje, które przełożą się na sprzedaż.

Jaką wiedzę dają nam liczby, czyli statystyki i raporty

W swojej pracy dużą wagę przywiązujemy również do analizy statystyk, które dają nam sporą dawkę wiedzy na temat popularności postów, godzin aktywności fanów czy danych demograficznych.

Pozwala to jeszcze trafniej dopasować styl, treść oraz czas publikowanych postów, a co za tym idzie celniej trafiać w gust potencjalnych klientów.

 

Wiedzę, tę wykorzystujemy również przy tworzeniu kampanii reklamowych, zarówno postów, jak i bezpośrednio skierowanych na zwiększenie sprzedaży.

Inny sposób angażowania, czyli konkursy

Konkursy są świetnym sposobem angażowania fanów oraz zdobywania nowych, wzbudzają zainteresowanie, tworzą ruch na stronie, ale tylko wtedy, gdy są przemyślane, dopasowane do profilu Twojej działalności oraz zgodne z regulaminem Facebooka.

 

Od lat tworzymy i prowadzimy konkursy na Facebooku, posiadamy własne gotowe oprogramowanie. Mamy też ogromne doświadczenie w tworzeniu indywidualnych, dedykowanych aplikacji.

 

Dysponujemy gotowymi rozwiązaniami, wiedzą i doświadczeniem, aby jak najskuteczniej wykorzystać potencjał jaki daje organizowanie konkursów na Twoim profilu.

Pozwól to zrobić nam, bo się na tym znamy

Podsumowując, sam proces zakładania strony fanpage jest dość skomplikowany, pominięcie lub błędne wykonanie niektórych kroków, może mieć wpływ na późniejszy sukces Twojej strony lub jego brak, i warto już na tym etapie zaufać naszemu doświadczeniu, które pozwoli zrobić to szybko i profesjonalnie.

 

Nie ważne czy myślisz dopiero o stworzeniu strony fanpage, czy już ją posiadasz i chciałbyś, aby przynosiła ona więcej korzyści niż dotychczas, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

Masz pytania albo potrzebujesz wycenę napisz lub zadzwoń do nas

Telefon: +48 799 060 045

kontakt@bemore.pl