Kontakt

Szukasz specjalistów od reklam na Facebooku lub prowadzenia fanpage? Napisz lub zadzwoń do nas.

Dane kontaktowe
Telefon: +48 799 060 045 kontakt@bemore.pl ul. Stanisława Pronia 15, Kraków
Folow us on social

Pozyskiwanie leadów

robimy to dobrze

Co to ten lead i dlaczego dobrze jak jest gorący

Lead jest to osoba, firma lub inny podmiot potencjalnie zainteresowany Twoją ofertą. W praktyce istotna jest możliwość kontaktu z potencjalnym klientem, dlatego taki lead powinien zawierać nazwę lub nazwisko, numer telefonu i adres email.

 

Może on też przekazywać dodatkowe informacje, które mogą mieć znaczenie dla Twojej firmy i znacząco wpłynąć na skuteczność reklamy opartej na pozyskanych leadach.

 

W slangu marketingowym funkcjonuje określenie gorący lead, czyli taki, który w przeciwieństwie do leadów ciepłych i zimnych, jest już gotowy na dokonanie zakupu czy skorzystania z usługi i z dużym prawdopodobieństwem potraktowany w odpowiedni sposób dokona transakcji.

 

Dzięki naszemu doświadczeniu, pomożemy Ci pozyskać i właściwie wykorzystać pozyskane leady, przekładając potencjalne kontakty na efekt sprzedażowy.

Czy leady potrzebne są tylko do sprzedaży

Oczywiście, że nie. Pozyskiwane w ten sposób dane mogą służyć na wiele innych sposobów. W zależności od rodzaju Twojej działalności możesz wykorzystywać je do rozsyłania newslettera, do informowania o webinarach czy innych wydarzeniach.

Jak Facebook pomaga pozyskiwać leady

Dane kontaktowe pozyskiwane są z reguły w zamian za jakieś korzyści. Dla jednych korzyścią może być dostęp do darmowych materiałów, dla innych dodatkowa zniżka lub bon promocyjny.

 

Leady najczęściej zdobywane są poprzez formularze.

 

Pozyskiwanie leadów na Facebooku ma tę zaletę, że wypełnienie formularza następuje automatycznie, wykorzystując dane podane w profilu na Facebooku, co znacząco podnosi ich efektywność, bo ludzie chętniej je wypełniają.

Dodatkowo w łatwy i szybki sposób pozyskane leady możemy wykorzystać, i to wielokrotnie, jako grupy docelowe w kampanii reklamowej a nawet w przypadku osób, które nie dokończyły wypełniania formularza.

Integracje i systemy mailingowe

W skutecznym i efektywnym wykorzystywaniu leadów znacząco mogą pomóc integracje ich z różnymi zewnętrznymi systemami. Mogą to być platformy mailingowe takie jak Getresponse czy Freshmail lub call center, które mogą natychmiast wysłać maila lub w przeciągu kilku sekund oddzwonić do zainteresowanej osoby, skutecznie pomagając w finalizacji transakcji.

Klucz do sukcesu

Kluczem do sukcesu jest kontakt z pozyskanym leadem. Często istotna jest szybkość reakcji czy forma kontaktu. W oparciu o nasze doświadczenie podpowiemy Ci jaki sposób wykorzystania pozyskanych danych jest najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy i przyniesie oczekiwane przez Ciebie efekty.

 

Nasze doświadczenie oparte jest na współpracy z takimi klientami jak Boś Bank, Tauron, T-mobile, Dacia, Renault, Itaka, Ziaja, LPP, BMW.

 

Zapraszamy do współpracy.

Masz pytania albo potrzebujesz wycenę napisz lub zadzwoń do nas

Telefon: +48 799 060 045

kontakt@bemore.pl